חפשו טיולים
טיולים מומלצים


טיול מאורגן להודו, משולש הזהב 11 ימים / 10 לילות . חצי פנסיון , מלונות 4-5 כוכבים, טיסות אייר אינדייה שבע וחצי שעות טיסה. ללא סיורי בחירה.

דתות

 

דתות: 

דת הינדי: הדת הראשית של הוא דתם של % 82  מה האוכלוסייה הודית.הודו הקדומה חדרה הדת הודית אל כל היבטי תרבות כולל הפילוסופיה והמדע. הבראהמינים בני קסטת הכוהנים מנהיגי דת שולטים ברוב הדתות ה-הינדיים.דת הודי מבוסס על ספרי ראמאיין  וג'טאנג'לי ומהה בהאראט. ספרי הדת העתיקים כתובים בשפה סאנסקרית העתיקה.

איסלאם: דת האיסלאם נוסדה על אדמת ערב עלידי נביא מוחמד במאה ה- 7 לספירה. אסלאם והינדואיזם הן אומנם שתי דתות שונות אבל המיסטיקנים המוסלמים עשו שימוש ברעיונות של ההודים. לדוגמה יוגה.

כ- 12% מכלל אוכלוסיית הודו הם מוסלמים דבר שהופך את האסלאם לדת המיעוט הגדולה ביותר בתת היבשת דת איסלאם הובא אל הודו על ידי הצבאות הפולשים במאה ה- 16 כאשר שלטה במיוחד בצפון הודו אימפריה המוגלית בתקופה של באבור, הומאיון, אכבר, זהאנגיר, ושהאג'האן ואוראנזב. 

בוהדיזם: בהודו ישנם 7 מיליון בודהיסטים היה דמות הסטורית, ממספרם הוא יותר קטן מהנוצרים וסיקים. בודהא שפירושו מואר היה דמות היסטורית. בגיל 29 יצא הנסיך בודהה לחפש הארה ושיחרוך מעולם הסבל. הוא הצליח להגיע בסוף לנירוואנה(הארה במצב של מודעות מלאה)בגיל 35. הוא האשים את הבראהמנים בני קסטה עליונים בדת הודי, בסביעות ובמוסד לקוי. ודרבן את תלמידיו לחפש את האמת בדרך למידה אישית. תורתו הועברה בעלפה, ובהמשך הועלתה על הכתב על ידי תלמידותיו. 

משרד:  הכרמל 15 כפר יונה  טל:   09-8949425 או 054-2228662  דוא'ל:  service@indiatours.co.il